Čím sa riadime pri práci

Ako by mali vyzerať služby autoservisu, aby úplne uspokojili Vaše potreby? Pokiaľ ste ako my, najskôr by ste si na svoje  vozidlo nikdy nenechali siahnuť niekým neskúseným alebo niekým, koho odbornosťou  nieste si stopercentne istí. V autoservise Guterman sme už s poruchami vozidiel i pravidelnými servisnými prehliadkami pomohli stovkám klientom z Košíc aj z jej širokého okolia.

I vďaka svojim dlhoročným skúsenostiam dnes dokážeme ponúkať  servis na vysokej úrovni a venovať pozornosť i takým  detailom, ktoré by iným ľahko unikli. Služby autoservisu poskytujeme predovšetkým preto, že sú auta našou vášňou, aktívne sa zaujímame o všetko, čo s nimi súvisí, a neustále hľadáme spôsoby, ako ich vylepšovať. Je pre nás samozrejmé využívať pri práci tie najlepšie nástroje a technológie, ktoré uspokoja i tých najnáročnejší motoristov.

Je jedno, či  k nám prídete, že potrebujete drobnú mechanickú opravu, necháte si u nás vymeniť pneumatiky alebo si vyžiadate komplexnú prehliadku vozidla. Každú z našich služieb realizujeme poctivo, s ohľadom na detail a nikdy sa nepoddávame rutine. Chceme, abyste komfortne a bezpečne mohli jazdiť čo najskôr  a za férovú cenu. Skúste sa v našej košickej prevádzke zastaviť a vyskúšajte naše služby sami! Veríme, že Vám spolupráca s nami bude vyhovovať.