Kontakty

Zháňate kvalitný autoservis, ktorý pre Vás spoľahlivo  zaistí pravidelné servisné prehliadky, prípravu na STK i rýchlu opravu pokazenej časti? V autoservise Guterman v Košiciach je Vám neustále k dispozícii tím skúsených profesionálov, vďaka  ktorým budete znovu jazdiť bezpečne a komfortne. Zavolajte nám na nižšie  uvedené kontaktné údaje a zistite podrobnejšie informácie o našich službách!

Guterman
Ing. Milan Dobrota

IČO: 14352419
DIČ: 1020671212
IČ DPH: SK1020671212

Adresa (prevádzka autoservisu a  sídlo):
Dunajská 10
040 01 Košice

Telefón:
0905 613 643
0903 613 643
055 623 11 19

E-mail:
predajna@guterman.sk

Web:
www.guterman.sk

Nájdite si pre opravu svojho auta niekoho, kto sa vo svojej práci skutočne vyzná! Či  budete potrebovať iba naplnenie klimatizácie, alebo si za nami do Košíc prídete dať urobiť komplexnú prehliadku vozidla, urobíme  maximum pre to, aby ste s výsledkom boli spokojní. Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

Kde nás nájdete v Košiciach

V autoservise a pneuservise Gutermansa venujeme opravám vozidiel všetkých značiek i predaju autodielov  takmer pätnásť rokov, vpriebehu ktorých sa nám podarilo nájsť  stovky  spokojných klientov a zďaleka nie iba priamo v Košiciach, kde naša firma sídli, ale i v jej  širokom okolí. Pokiaľ sa k nám do autoservisu chystáte po prvý krát, vydajte sa do Dunajské ulice v južnej časti mesta. Nájdete nás na pol ceste medzi Fakultnou nemocnicou Louise Pasteura a električkovou zastávkou Idanská. Pre návštevníkov predajne i autoservisu máme k dispozícii veľa parkovacích miest, ktoré pri svojej návšteve môžete využiť.  Prajeme šťastnú cestu a tešíme sa na osobné stretnutie  s Vami!